Haber

ABD’de 2024 başkanlık seçimleri için aday gösterilen Cumhuriyetçi Hogan, aday olmayacağını açıkladı.

ABD’de 2024 başkanlık seçimlerinde aday olacağı söylenen eski Maryland Valisi Cumhuriyetçi Larry Hogan, aday olmayacağını açıkladı.

CBS News ile yaptığı bir röportajda Hogan, 2024 başkanlık seçimleri adaylığı hakkında konuştu.

Hogan, insanların onu lider olmaya teşvik etmesinden gurur duyduğunu söyledi. sözlerini kullandı.

Ülkesine ve partisine çok değer verdiğini söyleyen Hogan, Cumhuriyetçi Parti üyesi olarak çabalarına devam edeceğini ancak lider adayı olarak bunu yapmayacağını söyledi.

“Kalbim kaçmamı söylüyordu. Aklım hayır diyordu.” Hogan, bunun pek çok nedenden dolayı mantıklı olmadığını ve kararsız olduğu için rekabet etmemenin daha doğru olduğunu düşündüğünü söyledi. Hogan, bunun siyasi kariyerinde verdiği en üzücü karar olduğunu kaydetti.

2024 seçimlerine resmen aday olan eski ABD Başkanı Donald Trump’ın politikalarına karşı çıkmasıyla tanınan Hogan, parti içinde bazı değişikliklere imza attıklarını ve Trump’a verilen desteğin yüzde 30’lara düştüğüne dikkat çekti.

Hogan, “Cumhuriyetçi Parti’deki insanların üçte ikisi Trump’ı ve politikalarını desteklerken, gerçekten farklı bir yöne gitmeyi düşünmeye istekliler” dedi. dedi.

Hogan, Trump’ın anketlerde hala önde göründüğünü ve seçimlere kadar bu görüntünün değişebileceğini söyledi. Hogan, Trump’ın seçimi kazanmamasını umduğunu söylerken, diğer yandan farklı düşünse de aday olması beklenen Ron DeSantis’in yarışma hakkının olduğunu söyledi.

Hogan, Joe Biden’ın bir sonraki başkan olmaması gerektiği görüşünü savunarak, kendisine karşı en iyi adayı seçmeleri gerektiğini vurguladı. Öte yandan başkanlık seçimlerinde adaylığı tartışılan eski Başkan Yardımcısı Mike Pence’e büyük saygı duyduğunu belirten Hogan, kendisinin dürüst ve tecrübeli biri olduğunu söyledi.

aricakajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu