Yaşam

Refik Anadol’dan Deprem Bölgesindeki Projeye 2 Milyon TL

Kahramanmaraş’ta yaşanan depremlerin ardından bölgeye gönderilen mali yardımların bir kısmı kripto paralar üzerinden yapılmaya devam ediyor. Kâr amacı gütmeyen kuruluşlar bağış için resmi kripto para cüzdanları oluştururken, sanatçı Refik AnadolAyrıca kripto para birimi bağışının öncülerinden biriydi.

Depremin ilk günlerinde bağışlar için cüzdan oluşturan Anadol da stantlarını koruyor. Ünlü sanatçı geçtiğimiz günlerde dün akşam Los Angeles’taki standından elde ettiği gelirin bir kısmını paylaştı. yeni bir proje içinAffedeceğini açıkladı Dünyaca ünlü isim Leonardo DiCaprio da sanatçının standına katıldı.

Refik Anadol, 100 Öğrenci / 100 Hayal projesi için 2 milyon TL bağışta bulundu:

Refik Anadol, deprem bölgesinde proje ile Salla Dayanışma YouTube Ortak Yayını’nda açıklamalarda bulundu. Sanat ve tasarım alanında 100 öğrencinin hayallerini gerçekleştirmekçalışmalarını paylaştı.

Standa katılan isimlerden biri de Leonardo DiCaprio oldu.

Refik Anadol da standa katılan dünyaca ünlü oyuncu Leonardo DiCaprio’ya sosyal medya hesabından teşekkür etti. Anadol, DiCaprio ile bir fotoğraf paylaşarak “Gösterimizi desteklediğin için teşekkürler Leonardo DiCaprio! Birlikte deprem, web3, doğa odaklı AI projeleri ve Dataland hakkında konuştuk! Desteği ve gelecek projeleri için derinden minnettarım! Bugün 18:00’de görüşürüz!”açıklama yaptı.

Refik Anadol, bağış için paylaştığı kripto para cüzdanlarıyla şoktan sonraki ilk 48 saat içinde. 4.2 milyon TL Bağışın Ahbap Derneği’ne gönderilmesine vesile oldu. Sivil toplum kuruluşları ve derneklerin resmi kripto para bağış adreslerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu