Teknoloji

GTA 6 ile suya hakim olmaya başlayacağız: Sörf mekaniği yer alacak

 
Rockstar Games tarafından oyuncuların beğenisine sunulacak açık dünya aksiyon macera oyunu GTA 6 için yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde büyük bir bütçeyle geliştirildiği aktarılan oyunun, sörf mekaniklerine sahip olacağı belirtiliyor. Ortaya çıkan bilgilere göre oyunda suya hakim olacağız ve sörf tahtamızla dalgalara karşı gidebileceğiz.
 
Sörf mekaniği için 20 kişilik bir ekip oluşturuldu
 
 
 
GTA 6 ile oyun tarihine bir kez daha damgasını vurmaya hazırlanan Rockstar Games, oyuna yeni mekanikler eklemeye devam ediyor. Son teknolojilerle büyük bir bütçeyle geliştirilmekte olan yeni oyunun yeni mekanikler içereceği aktarılıyor. Bu mekaniklerden birinin de sörf olacağı belirtiliyor.
 
Twitter’da “GTA 6 Trailer Countdown” adlı kullanıcıya göre 20 kişilik bir mühendis grubu sadece sörf mekaniği ve su fiziği için bir araya geldi. Seriye farklı bir boyut kazandıracak olan GTA 6’da bu mekanik ile sörf tahtamızla suyun üzerinde durabilecek, dalgalarla yüzleşebilecek ve çeşitli sörf yarışlarına katılabilecektik.
 
Bu üslup bilgileri elbette resmi olarak doğrulanmadı ancak doğru olabilecek detaylar. Şu an için sörf mekaniklerinin olup olmayacağı belli değil ancak ortaya çıkan sızıntılar ve bilgiler sayesinde bu biçimsel içeriklerin var olduğunu varsayabiliriz.
 
Peki siz bu mekanik hakkında ne düşünüyorsunuz?  

https://twitter.com/GTAVI_Countdown/status/1657054301632569345

selimajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu